Co to są Minety i do czego są potrzebne?

 

Minety na portalu rokio.tv to uniwersalna waluta, dzięki której można dokonywać transakcji na portalu (takie jak zakup transmisji prywatnych lub dawanie napiwków swoim ulubionym modelom i modelkom).

 

Jak doładować Minety na portalu?

 

Minety wykupuje się za realne pieniądze. Można to zrobić wchodząc w zakładkę Minety i naciskając przycisk „Kup Minety”. Dalej należy wybrać ilość i nacisnąć przycisk „Doładuj”. Portal przeprowadzi cię przez resztę transakcji, która spowoduje doładowanie twojego konta portalowego.

 


Jak można zarabiać, płacić za transakcje na rokio.tv?

 

Pierwszym sposobem jest przekazywanie napiwków. W ten sposób możesz nagradzać modelki zarówno podczas transmisji publicznych jak i prywatnych. Robi się to w prosty sposób, gdyż obok okienka z transmisją znajduje się przycisk „Wyślij napiwek”. Po naciśnięciu go wystarczy wybrać jaką ilość Minet chcesz przekazać i potwierdzić swój wybór. Portal automatycznie i w sposób nieodwracalny, odejmie ci tę ilość Minet z konta i przekaże na konto osoby transmitującej.

 

Innym sposobem jest zarabianie za pomocą transmisji prywatnych. Każda modelka ustala samodzielnie, jakie rodzaje transmisji przeprowadza i za jaką kwotę Minet. Użytkownik chcący skorzystać z takiej opcji musi na koncie danej modelki odnaleźć opcję transmisji prywatnych i wybrać spośród dostępnych transmisji. Każda ma krótki opis tego co będzie się działo podczas transmisji oraz ma ustawioną z góry opłatę. Jeśli użytkownik zdecyduje się na dokładną formę transmisji, wysyła zaproszenie modelce, naciskając przycisk koło zaproszenia. Wówczas kwota za transmisję jest automatycznie pobierana z konta użytkownika jednak na konto osoby transmitującej dopiero po zakończeniu transmisji. Jeśli takowa się nie odbędzie, Minety wracają na konto użytkownika.

 

Zarabiać można również poprzez program partnerski, polecając stronę. Więcej informacji na ten temat w zakładce Program Partnerski.