Lovely, czyli innowacyjna sex zabawka

 

Lovely to świetny i estetyczny pierścień, który już niebawem może urozmaicić życie erotyczne wielu par. Jego działanie polega na tym ze zaaplikowany podczas seksu dokładnie rejestruje każdą czynności i reakcję jakie wykonuje ciało, i w którym momencie je wykonuje. I tu otwierają się prawdziwe technologiczne cuda. Otóż pierścień podłączony jest niejako do aplikacji w telefonie i sporządza raport z wykonanego stosunku. Nie są to jednak suche fakty lecz również porady i dobre eksperckie uwagi. Aplikacja podpowiada w jaki sposób lub w jakich pozycjach ciało lepiej reaguje i jak na przykład wydłużyć daną przyjemność.

Twórcą tego innowacyjnego cudeńka jest Polak Jakub Konik, o którym już obecnie rozpisują się światowe gazety eksperckie. To małe urządzenie ma szansę odwrócić na głowę dotychczasowy świat erotyki. Obecnie je twórca, zbiera pieniądze na masową produkcję i produkt trafi do światowego rynku.

Już niedługo świat czeka technologiczna dominanta, gdzie nawet sfery seksu będą kontrolować i ulepszać aplikacje mobilne.Tagi:  Alkohol