Jak przełamać monotonię w sypialni?

 

Dużo mówi się o ekscytacji seksem i gorącymi, namiętnymi chwilami z bliską osobą, jednak z niewiadomego powodu, ten ogień gaśnie w zastraszającym tępię. Niestety ma na to wpływ zarówno, praca, obowiązki jak i powolna nuda panująca w łóżku. Dlatego warto odświeżyć atmosferę i dodać od czasu do czasu nieco pikanterii do swojego życia sypialnianego. Nie musi to być od razu jakaś szalona zmiana wywracająca wasz świat do góry nogami, jednak można skorzystać z wielu pomocy łóżkowych, jakie są proponowane przez seks shopy.

Na początek spróbujcie żeli intymnych, która struktura jak i dodatkowe atuty mocno podkręcają zabawę w łóżku. Można spróbować różnych i sprawdzić jak na was wpływają. Kolejnym krokiem będą seks zabawki. Niech na początek będą to takie, które nie będą was krępować, a zarazem sprawią przyjemność obu parom. Na przykład pierścień wibracyjny na penisa.

Warto jednak zaznaczyć, że nie są to konieczne rozwiązania do stosowania podczas każdego zbliżenia. Jeśli będziecie regularnie wprowadzać nowości, to od czasu do czasu, zapragniecie również zwykłego seksu bez dodatków.Tagi:  Alkohol